044 499 79 63

Новости

Доступна послуга проєктування

Шановні друзі!

Наразі доступна послуга проєктування. Чому проєктування об’єкту важливе? Воно є одним з найважливіших етапів побудови інженерної інфраструктури. Саме на етапі проєктування визначається необхідна номенклатура та кількість обладнання, а також необхідні ресурси для подальшої реалізації Ваших задумів.

Замовник проєктної документації отримує точний бюджет, необхідний для реалізації його планів. Крім того, наявність і узгодження проєктної документації часто є обов’язковою умовою для початку виконання робіт по впровадженню різних інженерних систем і комплексів. З якісно виконаною проєктною документацію на руках, замовник отримує можливість контролю бюджету і термінів виконання робіт, а також може прогнозувати терміни початку експлуатації і надання послуг кінцевим споживачам.

Детальніше про послугу, що економить час та ваші витрати на проєкт на нашому сайті: https://rci-c.com/service/proektuvannya/

Віримо в перемогу. Слава Україні!

Фото в Instagram

Sorry:

- The access_token provided is invalid.
- Instagram feed not found.

Последние Твиты

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Контакты

Компания RCI Consulting предлагает технические решения на базе новейших технологий и оборудования ведущих производителей, которые специально разработанные для гостиниц.

  • 03142, г. Киев, Украина, ул. В.Стуса, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Отправить сообщение

Отправить
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×