044 499 79 63

Новини

Економія енергоспоживання в готелі. Енергозберігаюче рішення від INNCOM

Комплексна автоматизація готельних номерів та система управління енергією від INNCOM, яка дозволяє зменшити рівень використання енергії до 50%, були представлені на відкритті нового готелю Park Hyatt Hotel в Нью-Йорку на минулому тижні.

Система INNCOM, розроблена компанією Honeywell, автоматизує процеси створення комфортних умов для гостей, має інтуїтивно зрозуміле управління температурою і шторами, взаємодіє з дверними замками, підвищуючи безпеку гостей. Енергозберігаюче рішення INNCOM на теперішній момент впроваджено в більш ніж 1,5 млн. готельних номерах по всьому світу.

James Rodgers, технічний директор інженерної та IT-інфраструктури готелю Park Hyatt в Нью-Йорку, говорить: «Мережева платформа управління енергією INNCOM є смарт-системою. Її “розумні” датчики енергії та програмне забезпечення моніторять присутність гостя в номері, щоб зекономити на охолодженні води, водяного пара і значної кількості електроенергії, при цьому гість не відчуває жодного дискомфорту».

«INNCOM постійно знижує витрати на електроенергію шляхом взаємодії з нашою front office системою і дверними замками Kaba за допомогою власної повнозв’язної мережі, що забезпечує оптимальне використання енергії»,- додав він.

Park Hyatt New York інсталював повністю інтегровану систему INNControl 3 Room. Система забезпечує повну інтеграцію освітлення з перемикачами Evora і електронними системами управління шторами. Для гостей і для ефективного прибирання номерів система INNCOM має декілька режимів: особистий (privacy) та службовий (для доступу персоналу готелю). Безпека гостя контролюється через INNCOM-інтерфейс дверного замка, який відправляє повідомлення, якщо двері залишаються відкритими протягом тривалого часу.

«Система INNCOM підтримує температуру гнучко на ідеальному рівні, коли номери пустують і коли гості заїзджають, і потрібен максимальний комфорт», — додав Rodgers.

Джерело: ehotelier.com

Фото в Instagram

Sorry:

- The access_token provided is invalid.
- Instagram feed not found.

Останні Твіти

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Контакти

Компанія RCI Consulting пропонує технічні рішення на базі новітніх технологій та обладнання провідних виробників, які спеціально розроблені для готелів.

  • 03142, м.Київ, Україна, вул. В.Стуса, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Надіслати повідомлення

Отправить
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×