044 499 79 63

Відеоспостереження

Система відеоспостереження – одна з головних складових системи безпеки сучасного готелю. Відеоспостереження дозволяє контролювати  події в приміщенні готелю, спостерігати за діями персоналу, забезпечувати спостереження за будинком та територією навколо нього, в випадку необхідності допоможе ідентифікувати особистість злочинця та уникнути конфліктних ситуацій.

Встановлені відеокамери повинні фіксувати все, що відбувається в громадських місцях, в коридорах, перед ліфтами та на сходах. Обов’язково повинен контролюватись вхід в готель та приймальна, в якій відбувається зустріч з клієнтом, оформлення документів, оплата.

Щоб максимально охопити всі місця проникнення на територію готелю, встановлюються камери по всьому периметру будинку, в місцях паркування автомобілів. Камери рекомендується застосовувати високого кольорового розділення з фокусною відстанню (варифокал), що регулюється, на вулиці – антивандальні з ІЧ-підсвіткою. Підсистема відеоспостереження може включати в себе модулі захвату та розпізнавання облич, реєстраційних номерів автомобілів, знаходження залишених предметів та іншою відеоаналітикою.

Фото в Instagram

Sorry:

- The access_token provided is invalid.
- Instagram feed not found.

Останні Твіти

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Контакти

Компанія RCI Consulting пропонує технічні рішення на базі новітніх технологій та обладнання провідних виробників, які спеціально розроблені для готелів.

  • 03142, м.Київ, Україна, вул. В.Стуса, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Надіслати повідомлення

Отправить
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×