044 499 79 63

Новини

Новий готель мережі Four Seasons впровадив уніформу з RFID-мітками

Розкішний готель отель Four Seasons Resort Orlando (штат Флорида, США), що знаходиться на курорті Walt Disney World, який є найвідвідуванішим центром розваг в світі, запровадив систему UHF-RFID Uniform System від компанії InvoTech для автоматизації управління більше ніж 7000 комплектами уніформ.
Подібна система зменшує витрати на працю, пов’язану з ручним веденням звітності, і збільшує відповідальність співробітників за допомогою системи автоматизованого слідкування за уніформою. Рішення на базі UHF-RFID (Ultra-High Frequency-Radio Frequency Identification) використовує найновіші технології віддаленого контролю та безпровідні технології. Варто зауважити, що готель Four Seasons Resort Orlando є вже дев’ятим за рахунок готелем, який запровадив подібну систему.

Hand-Scanning-Uniforms

Співробітники компанії InvoTech були присутні при доставці уніформ та контролювали, щоб вся уніформа видавалась відповідним працівникам готелю. Для підтвердження даного факту, всі дії були задокументовані.
“Готелі мережі Four Seasons поважають за їх уважне обслуговування. InvoТech гарантує, що всі 700 комплектів уніформ правильно розподілені між працівниками готелю, які і в подальшому зможуть підтримувати високі стандарти обслуговування в готелях Four Seasons ”,- говорить Oswald Lares, директор по продажам компанії InvoTech Systems, — “UHF-RFID зчитувачі записують положення кожного комплекту уніформи під час його переміщення з пральні в готель, та назад в пральню, таки чином в режимі реального часу можливо провести ідентифікацію власника, дізнатись місце розташування уніформи та провести інвентаризацію ”.

RFID-мітки прикріпляються до кожної частини уніформи для автоматичного контролю та запису місцеположення. Спеціальні лічильники інстальовані в RFID-зчитувачі, і як тільки уніформа проходить через лічильник система автоматично записує цю операцію. Водонепроникні RFID-мітки розраховані приблизно на цикл з 200 прань.

Щоб максимізувати контроль за уніформою та ефективність інвентаризації, використовуються безпровідні ручні (портативні) UHF-RFID-зчитувачі, які здатні зчитувати сотні артикулів за декілька секунд. Програмне забезпечення записує кожен факт використання уніформи та кількість циклів прання в пральні. Щоб передбачити необхідність заміни і, в свою чергу, правильно розрахувати бюджет на підтримку якості уніформи. Система Invotech UHF-RFID Uniform System направлена в першу чергу на реалізацію проектів, які забезпечують економію витрат. Подібні рішення компанії InvoTech пропонує, наприклад, і для контролю за готельною постільною білизною.

Готель Four Seasons Resort Orlando

Four Seasons Resort Orlando — готель класу люкс на днях відкрився для клієнтів. Готель розміщений на березі озера поряд з популярним курортом Walt Disney World. Номерний фонд готелю складає 444 номера, 68 з них – з підвищеним комфортом, 1 президентський і 1 королівський номер.
Всі номера оформлені в стриманих тонах благородного бежевого кольору, яскраві акценти розставлені за допомогою декору та елементів меблів.

Кожен номер обладнаний ТВ-системою, пристроєм для зарядки мобільних пристроїв, сейфом. В ванних кімнатах в дзеркалах вбудовані телевізійні екрани.

Середня вартість номера 545$ за ніч.

Four-Seasons-Resort-Orlando1

Four-Seasons-Resort-Orlando4

Four-Seasons-Resort-Orlando2

Four-Seasons-Resort-Orlando3

// www.hotelnewsresource.com

Фото в Instagram

Останні Твіти

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Контакти

Компанія RCI Consulting пропонує технічні рішення на базі новітніх технологій та обладнання провідних виробників, які спеціально розроблені для готелів.

  • 03142, м.Київ, Україна, вул. В.Стуса, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Надіслати повідомлення

Отправить
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×