044 499 79 63

Готельний Wi-Fi

Доступ в Інтернет – не тільки головна конкурентна перевага готелю, але й обов’язкова умова. Доступ в Інтернет повинен бути гарантований у сіх місцях загального користування готелю (ресепшн, ресторан, барі, холи, відкриті майданчики і т.д. ) та в кімнатах.

Найбільшу популярність в готельному секторі завоювали мережі бездротового доступу в Інтернет на базі технології Wi-Fi. Відповідно до опитування TripAdvisor готельний Wi-Fi являється критичним фактором при виборі готелю для 85% подорожуючих, і попит буде тільки рости, зважаючи н збільшення кількості мобільних пристроїв.

Доступ до Wi-Fi  мережі може бути організований в готелі безкоштовно або за фісовану плату відповідно тарифам, розробленим власником готелю.

hotel_wifi_ua_1
 
Ведучі компанії-розробники Wi-Fi рішень для готелю:

MotorolaRuckusHewlett-PackardCisco

Компанія Motorola Solutions являється світовим лідером в галузі бездротових систем зв’язку, чи то обладнання радіозв’язку, чи то систем побудови Wi-Fi мереж (WLAN) або рішень для розгортання мереж бездротового широкосмугового доступу.

Лінійка точок доступу Wi-Fi від компанії Motorola  надає можливість створення найбільш гнучкої та економічно вигідної бездротової мережі, а також дозволяє проектувати як невеликі WLAN мережі, які складаються з однієї чи декількох точок доступу, а також масштабні WLAN мережі, які складаються з великої кількості бездротових елементів мережі, якими керують централізовано за допомогою контролера точок доступу Motorola серії RFS.

Motorola пропонує унікальні рішення, розроблені спеціально для готелів. Вони дозволяють модернізувати наявну мережу з максимальною ефективністю.

Motorola WiNG 5 – найкраще рішення для готелів

Рішення компанії забезпечує доступ до всіх переваг технології 802.11n. Розподілена архітектура забезпечує підтримку QoS, безпеку та мобільність точок доступу, що гарантує вам ефективну маршрутизацію та високу надійність мережі. Це означає, що бездротовий контролер більше не є критичним елементом, програми працюють без затримок, а відеоряд передається без спотворень. Враховуючи широкий асортимент точок доступу та гнучкість мережевих конфігурацій, ви отримуєте мережу необхідно масштабу, купуючи при цьому менше обладнання. Motorola  пропонує простий та дешевий спосіб отримати високу ефективність, швидкість, а також сформувати клієнтську базу лояльність гостей.

Компанія Ruckus, створена в 2004 році, сьогодні є однією з найбільш розвинутих компаній в галузі бездротових технологій. Ruckus здійснює свою діяльність на ринку рішень для інфраструктури мобільного Інтернета та бездротових корпоративних систем  WLAN. Компанія визнана першим розробником адаптивних Wi-Fi для операторів.

Ruckus ZoneFlex – одне з самих популярних Wi-Fi рішень для готелів

Технологія Ruckus ZoneFlex являється однією з самих популярних Wi-Fi для готелів, оскільки вона дозволяє використовувати весь діапазон радіоканалів, збільшити  зону покриття та забезпечує стабільну ефективність на великих відстанях. Це досягається завдяки запатентованій технології адаптивної антени, яка автоматично формує спрямовані Wi-Fi-промені тільки туди, де вони необхідні, створюючи більш сильний рівень сигналу, який може бути спрямований в обхід  перешкоді чи джерела інтерференції. Система Ruckus ZoneFlex являється єдиною системою, яка дозволяє створювати ефективні SmartMesh мережі, які володіють високим коефіцієнтом підсилення радіосигналу та високим коефіцієнтом підсилення радіосигналу та інтелектуальним вибором каналів для безпрецедентного охвату та ефективності, що дозволяє компанії скоротити витрати на впровадження таких мереж.

Персональний Wi-Fi в кожну кімнату

Ruckus Wireless створює унікальний продукт – мережеву розетку з вбудованою точкою доступу WiFi ZoneFlex 7025. Ідеальне рішення як для готелів, в яких ще немає Wi-Fi, так для об’єктів, що будуються.

Розширення мережі без дротів

Зазвичай всі точки доступу Wi-Fi об’єднуються дротовою мережею, яка забезпечує вихід в Інтернет. Однак не у всіх готелях існує дротова інфраструктура. Часом її будівництво неможливе через відсутність технічної можливості (наприклад, в історичній будові). В цьому випадку з Ruckus ZoneFlex зручно використовувати технологію Smart Mesh Networking. Вона дозволяє включати в розетку 220В і більше нічого не робити.  Точка доступу сама знайде «сусідів»,  які мають доступ до «дротів», і з’єднається з ними радіоканалом.

HP (Hewlett-Packard) — американська компанія, одна з найбільших технологічних компаній світу, яка спеціалізується на виробництві комп’ютерів, обчислювальної техніки, програмного забезпечення, пристроїв друку зображень. Компанія була заснована в 1935 р.

Мобільні рішення HP Networking для готельного бінеса

Мережеве рішення HP, яке об’єднує послуги дротового та бездротового зв’язку, без будь-якої додаткової плати забезпечує безпечний доступ до засобів мультимедіа, програм та служб (облік товаро-матеріальних цінностей, замовлення по бездротовому зв’язку та бронювання номерів) – в зручний час та зручному місці. Рішення бездротового зв’язку HP, яке забезпечує роботу програм, що найбільш інтенсивно використовують смугу пропускання (мультимедіа та відеопрограми), спрощують задачі управління мережами та пропонують високу якість мобільного зв’язку.

Підвищення якості мережевих послуг для гостей

 • Точки доступу HP 802.11n з трьома просторовими потоками, призначені для установки в приміщеннях та на вулиці, забезпечують високу пропускну здатність. Завдяки цьому співробітники та клієнти готелю забезпечуються скрізь якісним зв’язком, близьким по якості дротових ліній: в приміщеннях, на вулиці, у дворі готелю, біля басейну чи полі для гольфу.
 • Оптимізована архітектура, яка підтримує одночасно і централізоване і розподілене управління трафіком, забезпечує максимальну гнучкість програм і дозволяє адаптувати QoS (Quality of Service) так, щоб програми відвідувачів готелю мали безперечний пріоритет. чтобы приложения посетителей гостиницы имели неоспоримый
 • Крім того, модуль HP Identity Driven Manager (IDM) забезпечує простий та ефективний спосіб підсилення контролю за доступом  до мережі та політиками, що дозволяє відвідувачам готелю використовувати власні пристрої.

Захист конфіденційності

 • Рішення бездротового зв’язку HP, яке включає безпечний мережевий доступ, контрольні записи, неможливість відмови від авторства і звіти, забезпечує захист даних гостя та підтримання правил забезпечення безпекою.
 • Надійна система шифрування WLAN і перевірка відповідності дозволяють видавати рішення на користування мережевими послугами кожному користувачу індивідуально, що забезпечує конфіденційність при передачі даних гостя через ефір. RF Manager, засіб знаходження та запобігання проникнень через бездротову мережу, захищає мережу від несанкціонованого доступу через точки доступу злочинців, а також від атак злочинців.

Cisco Systems — транснаціональна високотехнологічна компанія, яка розробляє та прод повний спектр мережевого обладнання, основана в США в 1984 році. На сьогоднішній день Cisco Systems має відділення  в 70 країнах світу,  і є лідером з виробництва мережевого обладнання: маршрутизаторів, комутаторів, концентраторів і т.п. Больше 80% маршрутизаторів, які складають основу Internet, являються продукцією компанії  Cisco.

CleanAir – найкраща технологія бездротового зв’язку в готелях

Технологія Cisco CleanAir вирішує проблем завад (спотворень) за допомогою запатентованої інтегральної схеми CleanAir ASIC, яка входить в склад точки доступу і використовує «розумні» функції системного рівня для розпізнавання, класифікації, локалізації та ліквідації ефірних завад.

CleanAir — єдине з існуючих рішень, яке повністю вирішує проблему завад при доставці інформації по бездротовим мережам. CleanAir точно визначає, класифікує та локалізує більше 20  унікальних джерел завад, включаючи бездротові телефони, відеокамери, мікрохвильові печі та пристрої  Bluetooth, при чому все це робиться без шкоди для передачі трафіку користувачів.

CleanAir володіє наступними характеристиками:

 • інтуїтивно зрозумілий індекс стану бездротового каналу (Air Quality Index), який дозволяє точно оцінити величину впливу завад, які впливають на будь-яку точку;
 • можливість самовідновлення, автоматичної оптимізації бездротової мережі за рахунок управління радіоресурсами і підвищення надійності бездротового каналу без  втручання ІТ-спеціалістів;
 • кореляція завад, які виявляються одночасно декількома точками доступу, для уникнення дублювання подій, які створюються одним джерелом завад;
 • спеціалізована інтегральна схема CleanAir ASIC, яка дає детальну інформацію про частотний спектр без шкоди для ефективності точок доступу (цим вона відрізняється від програмних рішень, які використовують обчислювальні ресурси чипсетів Wi-Fi).

Технологія CleanAir  може скоротити строки діагностики з декількох годин до декількох хвилин і в багатьох випадках вирішить проблему в автоматичному режимі. CleanAir відрізняється інтегрованим дизайном, завдяки чому може усунути завади за 30 секунд.

Фото в Instagram

Sorry:

- The access_token provided is invalid.
- Instagram feed not found.

Останні Твіти

 • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
 • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
 • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Контакти

Компанія RCI Consulting пропонує технічні рішення на базі новітніх технологій та обладнання провідних виробників, які спеціально розроблені для готелів.

 • 03142, м.Київ, Україна, вул. В.Стуса, 35/37
 • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Надіслати повідомлення

Отправить
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×