044 499 79 63

Новини

Готельні технології: 8 трендів для інвестування

Згідно недавно опублікованим дослідженням компанії Hospitality Technology в останні декілька років різко зросла кількість гостьових пристроїв з Wi-Fi. Відповідно до досліджень можна виділити наступні послуги та сервіси, які є найбільш затребуваними та найбільш перспективними для інвестування:

1. Мобільні веб-сайти

76 % готелів повідомили про запуск в 2013 році мобільних веб-сайтів. До кінця 2014 року очікується, що ця частка зросте до 91%.

2. Мобільні програми

Мобільні технології займають 2-ге місце серед технологій по залученню клієнтів (Customer Engagement Technology (CET)). Найбільш поширений функціонал мобільних програм для готелів:

• 72% пропонують бронювання номерів,
• 50% забезпечують пошук об’єктів нерухомості без GPS,
• 44% забезпечують збір в режимі реального часу звернень гостей (guest feedback),
• 41% надають внутрішню інформацію чи функцію типу консьєрж,
• 38 % пропонують пошук об’єктів нерухомості на базі GPS та надійний доступ до облікового запису,
• 34% включають в себе можливість замовити ресторан та зробити бронювання..

Щоб бути успішними, готелям треба по-новому будувати концепцію та впорядковувати послуги. Це означає оптимізацію персональних послуг за допомогою пристроїв.

3. Digital Signage

В 2013 році статичні вивіски (реклама, signage) залишались найпопулярнішими. Ріст в 5% свідчить, що інтерес до інтерактивної реклами значно не збільшився, починаючи з 2012 року. Бурхливий розвиток галузі digital signage очікується в 2015 році, та прогнозується наступне співвідношення – 66% статичної реклами та 56% digital signage. Популярний контент включає прогноз погоди, новини, функція консьєржа, навігацію. Розмістивши цифрові екрани (digital signage) у всіх місцях загального користування готелю, можливо без консьєржа направити гостя в конференц-зал, ресторан або басейн. За допомогою digital signage демонструють карти міста, карти маршрутів до місцевих пам’яток.

hotel111

4. Кіоски та гостьові комп’ютери

Власники готелів вже давно оцінили гостьові комп’ютери та інформаційні кіоски в лоббі готелю та інших місцях загального користування готелю для реєстрації і виписки з готелю та для відображення оперативної внутрішньої інформації. По прогнозам експертів інтерес до цих технологій буде продовжувати рости.

5. Планшеты

Кількість планшетів в готельних номерах в 2013 році виросло лише на 8% (порівняно з 2012 роком – 6%), в 2014 році прогнозують ріст до 28%. Не дивлячись на те, що люксові та бутик-готелі лідирують по кількості планшетів в готельних номерах, спеціалізованих пристороївдля читання, музики і т.д., вони також пропонують гостям користуватись своїми власними пристроями.Це означає, що технології організації Wi-Fi доступу повинні бути оптимізовані для мобільних пристроїв.

hotel-lobby-11
.

p10311


6. Мобільні платежі

На протязі найближчих 2-х років по пронозам експертів 39% готелів планують реалізувати мобільні рішення оплати.

tablet-menu11

7. Мобільні ключі для готельних номерів

Вперше рішення мобільних ключів з’явилось на ринку США в 2012 році,а в 2013 році 8% готелів вже використовували цю технологію. До 2015 року очікується, що більше 34% готелів замінять чи модернізують готельні замки в своїх номерах.

mobile_door_key

8. Соціальні медіа

Абсолютна більшість власників готелів (73%) ще в 2012 році заявили, що використовують соціальні медіа (соціальні мережі) в якості маркетингового інструмента. В 2013 році ці показники виросла до 91%, випереджаючи будь-який інший інтерактивний інструмент маркетинга, враховуючи традиційні програми лояльності. Готелі використовують інтерактивність у всьому, від гри до конкурсів для просування С2С маркетинга.

Фото в Instagram

Sorry:

- The access_token provided is invalid.
- Instagram feed not found.

Останні Твіти

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Контакти

Компанія RCI Consulting пропонує технічні рішення на базі новітніх технологій та обладнання провідних виробників, які спеціально розроблені для готелів.

  • 03142, м.Київ, Україна, вул. В.Стуса, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Надіслати повідомлення

Отправить
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×