044 499 79 63

Hotel Digital Signage

Підвищити якість обслуговування, придати готельові індивідуальність та стиль, завоювати гостинність гостей можна за допомогою Hotel Digital Signage – рекламно-інформаційних панелей готельного типу.

Digital Signage дозволяє демонстрировать як динамічні рекламні ролики, так і інформаційні таблички. А великий модельний ряд цифрових програвачів, сенсорних екранів, плазмових та ЖК-дисплеїв дозволяє створювати ефективні та економічно вигідні рішення для готелів.

line-blue

hoteza-logo-2

Команда Hoteza пропонує передові рішення для сфери гостеприимства: системи інтерактивного готельного ТБ, мобільні додатки, інтерактивні рішення для лоббі та системи Digital Signage.

Наша компанія RCI Consulting є партнером Hoteza в Україні. Завдяки гнучкій системі ціноутворення ми завжди знайдемо для вас правильне рішення, незалежно від того, чи у вас маленький приватний готель або велика мережа готелів.

Hoteza HotSign

Система Hoteza HotSign дозволяє з мінімальними витратами транслювати будь-який аудіо-візуальний контент у реальному часі на екранах, розташованих в зонах загального користування готель: лоббі, ресторани, конференц-зони та др.

Завантаження, персоналізація та управління інформацією можуть здійснюватися з будь-якої точки світу. Все, що вам потрібно, це екран з роз’ємом HDMI або DVI. Використання обласних технологій дозволяє не турбувати обсяги збережених даних – він не обмежений.

В комплекті з програмним забезпеченням поставляється медіа-плеєр. Просто прикріпіть його до екрану та запустіть роботу з контентом.

Медіа-плеєр Hoteza — це мікрокомп’ютер, який відповідає за передачу зображень і HD-відео. Плеєр з’єднується з хмарою через існуючу мережу і відображається на екрані через HDMI. Система управління контентом дозволяє використовувати будь-яку кількість екранів, незалежно від їх місця розташування.

hotezahotsign1-jpg

hotezahotsign2-jpg

Технічні характеристики Hoteza HotSign

• Низький рівень споживання електроенергії (3,5 В)

• 10/100 Ethernet RJ45 або WIFI

• Операційна система Linux

• Встановлюється на кожному цифровому дисплеї, підключеному до HDMI / DVIDV

Підвищити якість обслуговування, надати готелю індивідуальність та стиль, завоювати лояльність гостей  можливо за допомогою Digital Signage – рекламно-інформаційних панелей.

Digital Signage дозволяє демонструвати як динамічні рекламні ролики так і інформаційне табло. А великий модельний ряд цифрових програвачів, сенсорних екранів, плазмових та РК-дисплеїв дозволяє сформувати ефективні та економічно вигідні рішення для готелів.

Фото в Instagram

Sorry:

- The access_token provided is invalid.
- Instagram feed not found.

Останні Твіти

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Контакти

Компанія RCI Consulting пропонує технічні рішення на базі новітніх технологій та обладнання провідних виробників, які спеціально розроблені для готелів.

  • 03142, м.Київ, Україна, вул. В.Стуса, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Надіслати повідомлення

Отправить
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×