044 499 79 63

Відео за запитом | VOD

«Відео за запитом» (VOD, Video-On-Demand) — найбільш затребувана інтерактивна послуга в готелях. Клієнту надається можливість в режимі реального часу вибирати фільми та керувати переглядом: ставити трансляцію на паузу, перемотувати контент назад та вперед.

Для перегляду пропонується велика кількість фільмів в цифровій якості різних жанрів: драми, комедії, детективи,еротика і т.д. Для ознайомлення з фільмом в системі VOD передбачена можливість перегляду трейлера до фільму (рекламного ролика) та короткої інформації про фільм (актори,режисер, рік випуску, тривалість, сюжет).

Перед початком перегляду на екран телевізора виводиться повідомлення про вартість перегляду та пропонується підтвердити свою згоду на оплату шляхом вводу персонального паролю. Перегляд фільму можливий в будь-який час та не залежить від того, чи дивиться цей фільм хтось ще.

Система біллінга автоматично включає вартість цієї послуги в рахунок клієнта. За бажанням власника готелю може бути налаштована індивідуальна тарифікація – диференціація за вартістю апартаментів, часу замовлення і т.д.

Технічна система VOD являє собою модульну масштабовану систему, яка складається з відео серверів, серверів зберігання даних та комутатора. Система дозволяє збільшувати дискову пам’ять сховища відеоконтента та кількість потоків. Відеосервер характеризується високим значенням середнього часу між відмовами . Всі компоненти мають резервування.

Фото в Instagram

Sorry:

- The access_token provided is invalid.
- Instagram feed not found.

Останні Твіти

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Контакти

Компанія RCI Consulting пропонує технічні рішення на базі новітніх технологій та обладнання провідних виробників, які спеціально розроблені для готелів.

  • 03142, м.Київ, Україна, вул. В.Стуса, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Надіслати повідомлення

Отправить
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×