044 499 79 63

Готельне телебачення

Готельне  телебачення з вірно підібраним списком телеканалів та гарною якістю трансляції створює позитивне враження про готель, а також надає можливість для власників заробляти, пропонуючи клієнтам для перегляду платні пакети телеканалів.

Платні пакети готельного телебачення формуються за допомогою системи адресного кодування. Для підключення до вибраного пакету  телеканалів клієнту достатньо повідомити персоналу готелю про свій вибір. Підключення до нових пакетів може здійснюватись персоналом за допомогою зручного та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Спеціального навчання для користування цією системою не потрібно. Система біллінга автоматично враховує в рахунку клієнта вартість послуги.

Клієнт може також  і самостійно підключатись до платних пакетів телеканалів. Для цього необхідно інсталювати систему інтерактивного готельного телебачення.

Відносно технології побудови системи готельного телебачення, то найбільш ефективною та економічно виправданою є система телебачення з комбінованою системою прийому (прийом ефірних та супутникових каналів) на базі головної станції. Ця схема здобула найбільшу популярність також і у власників готелів, тому що дозволяє самостійно змінювати конфігурацію системи (кількість та перелік телеканалів).

Система прийому каналів складається з антенного порту та головної станції. Зазвичай, на даху готелю будується антенний порт (антенний пост) – комплекс супутникових та ефірних антен, які забезпечують прийом сигналів від ефірних станції та супутників.

Комплектація супутникової частини системи напряму залежить від кількості супутників та каналів, які приймаються, наявності чи відсутності в переліку кодованих каналів та способу роздачі супутникового сигналу. В деяких випадках організація прийому 1 вибраного телеканалу може складати таку ж вартість як і вартість прийому 10 каналів. Тому надзвичайно важливо, ще на етапі проектування правильно підібрати канали, в противному випадку це може привести до значного подорожчання системи телебачення в цілому.

scheme_iptv_v3-1
 

Головна станція телебачення перетворює сигнали, які поступають з антенного порту, і як правило, розміщується серверній кімнаті готелю. В подальшому сигнали транслюються в розподільчі мережі телебачення на готельні телевізори кінцевим абонентам.

Одна із переваг даної схеми – незначна вартість підключення нового абонента до мережі.

В випадку, якщо в готелі вже є побудована структурована кабельна система (СКС). То вона використовується як розподільча мережа телебачення, а в якості Головної станції використовується IP Головна станція.

Якщо СКС в готелі немає, то для трансляції сигналів будується окрема розподільча телевізійна  мережа з використанням високоякісного коаксіального кабелю і використовується цифрова Головна станція. Топологія розподільчої телевізійної мережі вибирається в залежності від кількості та розміщення абонентських точок.

Готельні телевізійні системи розраховані на цілодобову роботу в різноманітних умовах, тому однією з головних вимог при виборі обладнання є надійність та відмовостійкість. Що стосується постачальника обладнання для Головних станцій, то безумовним лідером в цій галузі на протязі вже багатьох років залишається компанія  WISI (Німеччина)

На абонентських точках встановлюються готельні телевізори з STB (приставками, Set-Top-Box) в випадку IP-сигналів,чи з DVB-C ресіверами (тюнерами) при цифровому ТБ-сигналі.

Основні переваги запропонованої схеми побудови ТБ-системи:

  • Масштабування. Вартість підключення нового абонента складає 50 грн.
  • Гнучкість. Можливість підключення нових каналів та супутників без переналаштування існуючої мережі.
  • Однаковий перелік каналів для всіх клієнтів.
  • Простота в управління при зміні переліку каналів. Автоматичне внесення змін параметрів на всіх телевізорах.

Фото в Instagram

Sorry:

- The access_token provided is invalid.
- Instagram feed not found.

Останні Твіти

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Контакти

Компанія RCI Consulting пропонує технічні рішення на базі новітніх технологій та обладнання провідних виробників, які спеціально розроблені для готелів.

  • 03142, м.Київ, Україна, вул. В.Стуса, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Надіслати повідомлення

Отправить
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×