044 499 79 63

Радіопланування

Коли закінчено обговорення концепції, затверджено проект і проведено радіо обстеження, можна починати важливу частину імплементації бездротового рішення – радіопланування . На цьому етапі будується модель майбутнього радіопокриття, вибирається обладнання з оптимальними для даного завдання характеристиками, розраховуються такі параметри як орієнтація антен, місце розташування і висота підвісу, кути спрямованості сигналу, необхідна потужність і частоти з урахуванням карти інтерференцій.

У разі побудови мереж типу «точка-многоточка» береться до уваги картографічна інформація – рельєф і гідрографія місцевості, погодні особливості регіону і температурний діапазон. Крім того, важливим моментом є актуальна схема забудови території, а також, при наявності, план подальшої забудови, оскільки невраховані перешкоди можуть катастрофічно позначитися на якості сигналу.

До складу заходів щодо радіопланування також входять попередні випробування бездротової мережі безпосередньо у замовника.

Ретельний, вивірений підхід з дотриманням всіх аспектів побудови бездротових рішень, гарантує високий рівень безпеки, мінімізує ризики відмови сервісів, а, до того ж, значно зменшує витрати на перебудову і розширення Вашої мережі.

Фото в Instagram

Sorry:

- The access_token provided is invalid.
- Instagram feed not found.

Останні Твіти

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Контакти

Компанія RCI Consulting пропонує технічні рішення на базі новітніх технологій та обладнання провідних виробників, які спеціально розроблені для готелів.

  • 03142, м.Київ, Україна, вул. В.Стуса, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Надіслати повідомлення

Отправить
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×