044 499 79 63

Новини

EPA хоче контролювати, скільки часу проводять в душі гості готелів

Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) хочу контролювати готелі на рахунок того, скільки часу гості проводять в душі.

Агентство готове вкласти $ 15000 на створення бездротової системи, яка буде відслідковувати, скільки води гість готелю використовує, що змусити його “змінити свою поведінку”.

Готелі витрачають значну кількість води в США та у всьому світі. Більшість готелів не слідкує за індивідуальним використанням води, і в результаті мільйони галонів питної води витрачаються даремно.

«Наша мета — розробка нового бездротового пристрою з низькою вартістю для моніторингу використання води в душевих готельних номерів” , — говорить представник EPA,- « Цей пристрій буде призначений для більшості нових та вже існуючих змішувачів води для душу, інформація про об’єм використання води гостями буде передаватись за допомогою бездротової системи в центральну готельну систему обліку.»

Очікується, що ця технологія надасть можливість гостям готелю самостійно контролювавти щоденні витрати води, наприклад, за допомогою програми на смартфоні, та, як наслідок, більш бережливо ставитись до ресурсів питної води.

// foxnews.com

Фото в Instagram

Sorry:

- The access_token provided is invalid.
- Instagram feed not found.

Останні Твіти

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Контакти

Компанія RCI Consulting пропонує технічні рішення на базі новітніх технологій та обладнання провідних виробників, які спеціально розроблені для готелів.

  • 03142, м.Київ, Україна, вул. В.Стуса, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Надіслати повідомлення

Отправить
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×