044 499 79 63

Новини

Готелі “на годину” окупаються в п’ять раз швидше звичайних

Відповідно до підрахунків аналітиків готельного ринку, звичайні готелі окупаються в середньому за десять років, а готель “на годину” може окупитись буквально за два роки.

Середня тривалість перебування в готелі “на годину” складає від однієї години до трьох. Сьогодні такий тип готелю популярний у всьому світі, не дивлячись  на те, що в європейських країнах даний формат з’явився зовсім недавно. Однією з переваг готелів “на годину” є відсутність розрахункової години, тобто  відвідувач може заїхати і залишити готель в будь-який час, коли йому зручно.

Серед  готелів “на годину”,  як і в готелях інших категорій, існують економічні та люксові варіанти. Вони розрізняються між собою ціною та умовами проживання. Подібні готелі існують практично в кожному більш-менш великому місті.

Готелі “на годину” користуються великою популярністю серед туристів, які опиняються в місті чи приїхали на ділову зустріч,  перед якою хочеться відпочити та привести себе в порядок. Винаймати готель на добу в таких випадках просто не має сенсу – це не дуже зручно та значно дорожче.  Погодинні міні-готелі часто розташовуються неподалік від залізничних та автовокзалів, а також аеропортів, що дозволяє туристу не витрачати багато часу на дорогу.

Фото в Instagram

Sorry:

- The access_token provided is invalid.
- Instagram feed not found.

Останні Твіти

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Контакти

Компанія RCI Consulting пропонує технічні рішення на базі новітніх технологій та обладнання провідних виробників, які спеціально розроблені для готелів.

  • 03142, м.Київ, Україна, вул. В.Стуса, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Надіслати повідомлення

Отправить
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×