044 499 79 63

Новини

Невидимі готельні дверні замки VingCard

В новому готелі Atura Blacktown (Сідней, Австралія) є особливість, яку гості можуть і не помітити, коли вперше заходять до номеру. В готелі встановлені двері з невидимими замками, які розробили в компанії VingCard Elsafe.

Всі елементи електронного замка, відомого під назвою Essense VingCard, заховані всередині дверного полотна, що робить їх практично невидимими для гостей, помітний лише індикатор над дверною ручкою.

Geoffrey York, директор з розвитку готелей Atura, вважає, що подібні замки є найкращим рішенням для готелів з інтер’єром в стилі industrial warehouse. “Коли мені розповіли про замок VingCard, я був вражений його мінімалістичним дизайном та зрозумів, що саме цей замок допоможе вписати готельні номери в урбаністичний промисловий стиль всього готелю ”,- додав він.

Essense_VingCard1

Gulian M Good, генеральний директор VingCard Elsafe, вважає, що готельні дверні замки вже протягом довгого часу “кидають виклик дизайнерам, перед якими стоїть задача змістити акцент з замкових системта розчинити їх в загальному готельному декорі “.”В останні роки виробники замкових систем досягли значних успіхів завдяки мінімізації використання апаратного забезпечення і впровадження нових технологій, таких як RFID и NFC, але помітний зчитувач карти на зовнішній стороні дверей дає розуміння, що ви перебуваєте в загальному готельному коридорі”, – узагальнив він.

Gulian M Good стверджує, що VingCard вирішує цю дилему, “приховуючи компоненти замка від користувачів і дозволяючи дизайнерам оформлювати двері в готельних номерах згідно до нових тенденцій в оформленні інтер’єра та надати готелю вигляду житлового приміщення без шкоди для безпеки.”

Фото в Instagram

Sorry:

- This endpoint has been retired
- Instagram feed not found.

Останні Твіти

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Контакти

Компанія RCI Consulting пропонує технічні рішення на базі новітніх технологій та обладнання провідних виробників, які спеціально розроблені для готелів.

  • 03142, м.Київ, Україна, вул. В.Стуса, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Надіслати повідомлення

Отправить
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×