044 499 79 63

Новини

Телепортація з готелем Marriott

Цими днями в готелях мережі Marriott стартував експеримент Marriott Virtual Travel Experience, який дозволяє отримати унікальний досвід подорожей майбутнього. Туристам пропонується зробити стрибок в віртуальну реальність, телепортувавши їх на пляжі на Гаваях чи в Лондон. Партнер проекту – компанія Framestore, яка одержала Оскар за кращі спецефекти, забезпечує повністю реалістичні відчуття завдяки 4-D сенсорам та бездротовим навушникам та гарнітурі Oculus Rift DK2. Мережа Marriott, впроваджуючи нові технології, намагається переглянути підхід до подорожей майбутнього.

Teleport Mariott

Для повної реалістичності віртуальних подорожей була розроблена інноваційна технологія захвату 3-D, 360 градусів live-action video, а також технологія змішування відео з фотографіями реальної CGI (computer-generated imagery, комп’ютерна графіка) та 4-D ефекти, такі як висока температура,вітер та туман. Результатом всього цього стала неймовірна глибина занурення, досвід віртуальної реальності, який гарантує відчуття фактичної присутності на гавайському пляжі Wai’anapanapa Black Sand в Maui та дозволяє побачити Лондон з висоти Tower 42.

Під час подорожі Marriott Virtual Travel Experience гості заходять в спеціальну кабіну – телепорт, де за допомогою шолома та навушників, вони повністю погружаються в віртуальний світ. Спочатку вони відвідують віртуальну версію нового лобіі готелю Marriott GreatRoom, а потім відправляються на Гаваї і в Лондон. 4-D елементи забезпечать відчуття теплого сонячного проміння на шкірі, легкого морського вітерця у волоссі, гуркіт хвиль під ногами.

Віртуальна подорож Marriott Virtual Travel Experience буде доступна до середини листопада в восьми містах США:

19-23 вересня: New York Marriott Marquis
26-29 вересня: Boston Marriott Cambridge
2-5 жовтня: Marriott Marquis Вашингтон
9-12 жовтня: Atlanta Marriott Marquis
17-20 жовтня: Dallas Marriott Центр города
24-27 жовтня: San Diego Marriott Marquis
6-9 листопада: San Jose Marriott
13-16 листопада: San Francisco Marriott Marquis

// www.hospitalitynet.org

Фото в Instagram

Останні Твіти

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Контакти

Компанія RCI Consulting пропонує технічні рішення на базі новітніх технологій та обладнання провідних виробників, які спеціально розроблені для готелів.

  • 03142, м.Київ, Україна, вул. В.Стуса, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Надіслати повідомлення

Отправить
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×