044 499 79 63

News

Конференц-зали

Невід’ємною частиною ведення бізнесу є переговори з партнерами і контрагентами, результат яких може безпосередньо вплинути на діяльність компанії. Досягнення успіху в ході переговорів залежить від безлічі факторів, у тому числі і від місця їх проведення. Більшість сучасних офісів мають у своєму розпорядженні конференц-зали чи переговорні кімнати, які використовуються для проведення ділових зустрічей, презентацій, а також для внутрішніх тренінгів і зборів. Ключова відмінність таких кімнат від звичайних приміщень (які, зазвичай, теж можна використовувати для переговорів) полягає в сучасному технічному оснащенні та спеціалізованому проектуванні.

Оснащена сучасним обладнанням конференц-зала дозволяє не тільки оптимізувати засоби передавання інформації під час обговорень, але і вивести хід переговорів на більш високий рівень, а головне – підвищити статус Вашої компанії в очах контрагентів. Наша мета – це створення інноваційних і передових приміщень для переговорів. Для досягнення найкращих результатів ми використовуємо тільки кращі можливості сучасних технологій.

Детальніше: https://hoteltv.com.ua/uk/konferenc-zaly/

Photos in Instagram

Sorry:

- This endpoint has been retired
- Instagram feed not found.

Latest Tweets

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Contacts

RCI Consulting company offers solutions based on the latest technology and equipment from leading manufacturers, which are specially designed for hotels.

  • 03142, Kyiv, Ukraine, ul. V.Stusa, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Send Message

Send
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×