044 499 79 63

News

Сisco Meraki

Доступ в Інтернет – не тільки головна конкурентна перевага готелю, але й обов’язкова умова. Доступ в Інтернет повинен бути гарантований у всіх місцях загального користування готелю (ресепшн, ресторан, бари, холи, відкриті майданчики і т.д. ) та в кімнатах. Доступ до Wi-Fi мережі може бути організований в готелі безкоштовно або за фісовану плату відповідно тарифам, розробленими готелем.

Сisco Meraki — лінійка провідних рішень на ринку для організації безпечних і високонавантажених Wi-Fi-мереж. Побудовані за допомогою Meraki бездротові мережі надійні, піддаються масштабування і працюють безвідмовно. Точки доступу підтримують новітні Wi-Fi-стандарти 802.11n і 802.11ac і містять високопотужні антени, що підвищують чутливість прийому сигналу без втрати радіусу покриття. На додаток до високопотужним антен на 2.4 і 5 ГГц точки доступу Meraki обладнуються окремим радіомодулем для забезпечення безпеки.

Photos in Instagram

Sorry:

- This endpoint has been retired
- Instagram feed not found.

Latest Tweets

  • Одноразовые #пульты для гостиничных ТВ с семенами растени ,
  • Исследование определило главные вызовы для брендов в 2017 году ,
  • В номерах отеля Wynn Las Vegas появится голосовой помощник ,

Найкращі технічні рішення для готельного бізнесу

Contacts

RCI Consulting company offers solutions based on the latest technology and equipment from leading manufacturers, which are specially designed for hotels.

  • 03142, Kyiv, Ukraine, ul. V.Stusa, 35/37
  • +38 044 499 79 63; +38 097 244 08 44

Send Message

Send
We'll Call You Back!

×
Мы перезвоним!

×
Ми передзвонимо!

×